Noclegi

Baza noclegowa na terenie gminy

Ośrodek wczasowy Rybaczówka Borsuki

Borsuki Kolonia

07-217 Łubienica-Superunki

Strona internetowa

“RYBACZÓWKA” jest ośrodkiem, położonym w lesie, duży 6ha teren ze strodrzewiem sosnowym dębowym i brzozowym, nad brzegiem rzeki Narew. Wszechobecną ciszę “zakłócają” jedynie ptasie trele, oraz szum wiatru, niosącego ze sobą zapachy wód, lasów i łąk mazowieckich. Żywiczne powietrze, za sprawą nigdy nie odżywicznych drzew sosonowych, tworzy mikroklimat.

Dodatkowe informacje:

– liczba pokoi: 15

– liczba miejsc noclegowych: 35

Pokaż na mapie

Pokoje Gościnne Leśny Zakątek

Kępiaste 2

06-114 Pokrzywnica

tel. kom. 509-609-966

Obiekt Pokoje Gościnne Leśny Zakątek usytuowany jest w miejscowości Kępiaste. Oferuje on sprzęt do grillowania, obsługę pokoju oraz plac zabaw dla dzieci. Goście mogą skorzystać też z transferu lotniskowego i wypożyczalni rowerów.

Pokaż na mapie

Pokoje Gościnne Dziki Zakątek Piskornia

Piskornia 35

06-121 Piskornia

tel. kom. 792-430-344

Strona internetowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa piękne całoroczne dwu piętrowe domy drewniane o powierzchni 80m2 oraz 60m2.

Pokaż na mapie

Agroturystyka Żabi Raj

Trzepowo 62

06-114 Pokrzywnica

tel. kom. 600-325-333

e-mail zabiraj@zabiraj.pl

Strona internetowa

Obiekt Agroturystyka Żabi Raj znajduje się we wsi Trzepowo w województwie mazowieckim, 39 km od Warszawy. Do dyspozycji Gości jest sprzęt do grillowania, taras słoneczny oraz plac zabaw dla dzieci. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi i prywatnego parkingu.

Pokaż na mapie

Kemping CamperPark

Trzepowo 62

06-114 Pokrzywnica

tel. kom. 602-215-429

e-mail info@camperpark24.pl

Strona internetowa

Miejsca dla Was, drodzy karawaningowcy znajdują się na ogrodzonym terenie w specjalnie przygotowanych i porośniętych trawą parcelach. Niektóre z nich znajdują się nad brzegiem niewielkiego jeziorka. Wszystkie posiadają możliwość podłączenia pojazdów do energii elektrycznej. Możecie zatankować wodę pitną oraz pozostawić wodę szarą. Na terenie obiektu znajdziecie również toalety oraz prysznic. Najmłodsi turyści mogą skorzystać z placu zabaw a nawet rozpalić ognisko.

Pokaż na mapie