Dentysta

23 września 2013
logo_wspl-(1)
GABINET STOMATOLOGICZNY W POKRZYWNICY 
FILIA PORADNI STOMATOLOGICZNEJ WOJSKOWEJ SPECJALISTYCZNEJ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ SPZOZ W LEGIONOWIE
 
            Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej posiadającym osobowość prawną z siedzibą w Legionowie. WSPL rozpoczęła działalność w lipcu 1999 roku. Stale rozwijamy naszą ofertę i staramy się podnieść jakość świadczonych przez nas usług medycznych. Placówka świadczy wysokospecjalistyczne usługi medyczne wszystkim ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz realizuje inne świadczenia w zakresie ochrony zdrowia.
 Dzięki podpisaniu dodatkowej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia stomatologiczne możemy zapewnić mieszkańcom Pokrzywnicy i okolic bezpłatne konsultacje i leczenie w ramach ubezpieczenia.
            W odpowiedzi na oczekiwania naszych Pacjentów w dniu 15.05.2013 r. w budynku Urzędu Gminy w Pokrzywnicy został uruchomiony nowoczesny gabinet stomatologiczny.
Będziemy starali się zapewnić Państwu prawdziwie rodzinną atmosferę oraz możliwie szybką obsługę. Szacunek dla Państwa czasu jak i troska o Państwa zdrowie jest naszym podstawowym priorytetem. U nas termin wizyty u lekarza można umówić telefonicznie dzwoniąc pod numer: 503-533-905 bądź osobiście.
            W naszej przychodni w Legionowie posiadamy trzy gabinety stomatologiczne. Oferujemy usługi z zakresu: stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, RTG zębów.
Zapraszamy do korzystania z usług naszego gabinetu w Pokrzywnicy oraz naszej przychodni
w Legionowie.
Pamiętajmy: Wzajemny szacunek owocuje dobrą współpracą.

 .