Światłowód w Gminie Pokrzywnica – Pilne!!!

5 Luty 2024 r.
Redaktor: rakocki
Światłowód w Gminie Pokrzywnica – Pilne!!!

Adresy osób dopisujących się będą uzupełniane sukcesywnie na mapie po zaakceptowaniu adresu przez wykonawcę. Proszę o sprawdzanie wyłącznie na zamieszczonej mapie.

 

Spółka IT Parnters Telco sp. z o.o. dzięki wygranej w naborze w programie KPO w ramach inwestycji C1.1.1. „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam”, zyskała możliwość realizacji sieci szerokopasmowej na obszarze białych plam znajdujących się w Gminie Pokrzywnica. Budowa sieci światłowodowej w ramach programu KPO będzie bezpłatna. Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wykonawcą sieci światłowodowej, który przedstawi cennik i prędkości Internetu. Szczegółowe informacje przekażemy na dalszym etapie realizacji programu.

Pod poniższym linkiem jest wykaz punktów adresowych do których zostanie w ramach projektu doprowadzony światłowód.

MAPA PUNKTÓW ADRESOWYCH

Jeśli dany adres nie jest zaznaczony znacznikiem istnieje możliwość jego dopisania do realizacji sieci światłowodowej w naszej gminie. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Możliwość dopisania adresu do projektu „Światłowód w Gminie Pokrzywnica”, istnieje tylko w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.02.2024 r. do 15:00.