Promocja turystyki wiejskiej i agroturystyki

8 Maj 2023 r.
Redaktor: olszewska
Promocja turystyki wiejskiej i agroturystyki

Ponad 65 tysięcy złotych wyniesie budżet projektu, który Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza” będzie realizować w bieżącym roku w ramach promocji turystyki wiejskiej w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego. Zadanie będzie realizowane z udziałem dotacji Ministra Sportu i Turystyki w wysokości 50 tysięcy złotych. Patronat nad realizacją projektu objął też Bank Spółdzielczy w Legionowie.

„Wypoczynek w mazowieckiej przystani – promocja turystyki wiejskiej i agroturystyki w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego” przewiduje stworzenie katalogu, który będzie promował obiekty turystyki wiejskiej z terenu dziewięciu gmin w czterech mazowieckich powiatach. Chodzi o gminy Dąbrówka, Jabłonna, Nieporęt, Pokrzywnica, Pułtusk, Serock, Somianka, Wieliszew i Wyszków w powiatach legionowskim, pułtuskim, wołomińskim i wyszkowskim. Katalog zostanie wydany zarówno w formie książkowej, jak i zyska swoją odsłonę on-line. Szczegółowo założenia projektu zostały opisane w dziale „Nasze projekty”.

Kogo zapraszamy do współpracy?

Zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli obiektów turystyki wiejskiej działających na terenie wyżej wymienionych gmin do zgłaszania swoich gospodarstw agroturystycznych, pokoi gościnnych, stajni, pasiek, wytwórni ekologicznej żywności i innego rodzaju obiektów do naszego katalogu. Za umieszczenie obiektu w wydawnictwie i wirtualnej odsłonie katalogu nie pobieramy żadnych opłat.

Wydanie książkowe katalogu będzie dystrybuowane podczas międzynarodowych targów turystycznych w Poznaniu i Warszawie jesienią bieżącego roku. Ponadto będziemy promować katalog on-line w mediach społecznościowych, czasopiśmie Moda na Mazowsze oraz mediach społecznościowych Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, której LOT „Przystań w sercu Mazowsza” jest członkiem.

Jak się zgłosić?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
 2. Przygotuj 1 – 5 zdjęć swojego obiektu w rozdzielczości minimum 300 dpi (pliki muszą mieć jakość nadającą się do druku).
 3. Podpisz formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych i praw autorskich do zdjęć.
  W przypadku, gdy podpisujesz formularz i oświadczenia odręcznie, zeskanuj (sfotografuj) je przed wysłaniem i do e-maila dołącz skany lub zdjęcia dokumentów. Możesz też podpisać dokumenty cyfrowo – podpisem elektronicznym (jeśli go posiadasz) lub profilem zaufanym (https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany).
 4. Podpisane formularz i oświadczenia, jak również zdjęcia załącz do wiadomości e-mail i prześlij ją do nas na adres lot@zegrze.org w temacie wiadomości wpisując ZGŁOSZENIE KATALOG TURYSTYKI WIEJSKIEJ. Oryginał oświadczeń prześlij do nas pocztą na adres:
  Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza”
  ul. Gen. W. Sikorskiego 11
  05-119 Legionowo
  .
 5. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pod powyższym adresem e-mail lub telefonicznie: 509 400 328.
 6. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2023 roku włącznie.

Załączniki

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
58115 KB
OŚWIADCZENIE
58511 KB