Pomagając innym pomagasz i sobie – 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 28 stycznia 2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku

4 Styczeń 2024 r.
Redaktor: olszewska
Pomagając innym pomagasz i sobie – 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 28 stycznia 2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku

Pomagając innym pomagasz i sobie

 

Szanowni Państwo,

W tym roku 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 28 stycznia 2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku. Tym razem będą zbierane pieniądze dla dzieci i dorosłych na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. W realizację WOŚP angażujemy własne siły i środki, ale liczymy także na Państwa wsparcie.

 

 Choć do Finału WOŚP zostało jeszcze trochę czasu, to już trwają przygotowania. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku zaprasza do współpracy szkoły, urzędy, instytucje, firmy, restauracje, kawiarnie, kluby oraz wszystkich chętnych. Można zaangażować się  w przygotowanie 32. Finału poprzez przygotowanie posiłku dla wolontariuszy, przekazanie na licytację np.: przedmiotów, bonów, voucherów, usług. Jeżeli dysponują Państwo środkami finansowymi, posiadają produkty, które mogą przekazać na rzecz sztabu, bądź chcecie jako firma zaoferować usługę by usprawnić jego działanie zapraszamy do współpracy.

 

Wiedząc, że mieszkańcy powiatu pułtuskiego mają niezwykłe serca, co już niejednokrotnie udowodnili podczas wielu styczniowych finałów, liczymy, że także i tym razem Państwo będziecie z nami.

 

Gorąco zapraszamy również na wszystkie wydarzenia związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a w szczególności 28 stycznia 2024 r. na 32. Finał, który odbędzie się w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku!

 

W imieniu Sztabu, z wyrazami wszelkiej wdzięczności za każdą pomoc, przekazujemy moc siły i energii na każdy dzień.

Anna Majewska

 

#7553 Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

przy Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi

ul. Piotra Skargi 2

06-100 Pułtusk

e-mail: wosppultusk@gmail.com

tel.: 23 692 01 71