Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET

4 Październik 2021 r.
Redaktor: rebala
Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET

Systemy kontroli dostępu, Okucia obiektowe | NOVET.EU | PLATFORMA B2B

Firma NOVET powstała w 1996 roku. Od początku specjalizuje się w imporcie i dystrybucji okuć budowlanych produkowanych przez renomowane firmy europejskie. W kolejnych latach wprowadziła do sprzedaży systemy kontroli dostępu marki ISEO. NOVET to firma rodzinna, co stanowi o jej sile i pozwala na pełne zaangażowanie się w jej nieustanny rozwój. Celem firmy jest oferowanie najwyższej jakości artykułów do produkcji drzwi i okien, przy zachowaniu właściwej relacji ceny do jakości. Drogą do realizacji wytyczonego celu jest nieustanne poszukiwanie przez NOVET dostawców produkujących najlepsze wyroby. Planując przyszłość chcemy wszystkim naszym klientom zaproponować możliwie szeroką ofertę okuć budowlanych.

Nasze produkty to:
Zamknięcia ewakuacyjne, Zamki do drzwi, Wkładki bębenkowe do drzwi, Kłódki, Klamki do drzwi, Szyldy, Gałki, Uchwyty, Zawiasy do drzwi, Elektrozaczepy, Zwory itrzymacze, Systemy drzwiowe, Zamykacze, Uszczelki opadające, Uszczelki szczotkowe, Zasuwy czołowe, Maskownice podłogowe, Przytrzymywacze drzwiowe, Odboje i ograniczniki, Cyfry i piktogramy, Pręty prostujące, Kratki wentylacyjne, Wizjery drzwiowe i kołatki, Ochrona palców, Czytniki i programatory, Systemy ochrony dostępu, elektroniczne zamki
Obsługujemy firmy z miast tj: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra plus inne firmy z całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Systemy kontroli dostępu i Okucia obiektowe | NOVET PLATFORMA B2B

Cegielniana 15, 95-030 Gospodarz, Gm. Rzgów, Łódzkie