Logo Pokrzywnica

Ramivent

Ramivent jest Autoryzowanym Partnerem wiodącego producenta Pomp Ciepła Mitsubishi Electric. Realizujemy inwestycje począwszy od Doboru Urządzeń – Dostawy – Montażu – Serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego. Ogrzewanie budynków przy pomocy Pomp Ciepła rozwija się w tempie wzrostu 100% rok do roku. Nasza wykwalifikowana kadra służy pomocą i wiedzą na każdym etapie inwestycji.
więcej
Logo Pokrzywnica

Ramivent

Firma Ramivent od 2014 roku specjalizuje się w instalacjach Pomp Ciepła – Klimatyzacji – Wentylacji. Pompy Ciepła Powietrze-Woda to najszybciej rozwijający się segment ogrzewania domów i budynków przemysłowych. Nasza Firma zajmuje się realizacją inwestycji począwszy od Doboru Urządzeń – Montażu – Serwisie Gwarancyjnym i Pogwarancyjnym. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem marki Mitsubishi Electric , wiodącego producenta systemów ogrzewania Pompami Ciepła.
więcej
Logo Pokrzywnica

Vintage Express

Transport mebli wymaga szczególnego zabezpieczenia i odpowiednich warunków przewozowych. W trosce o naszych klientów oferujemy między innymi usługę pakowania. Wysyłka mebli z usługą magazynowania będzie odpowiednia dla tych, którzy chcą odebrać meble z kilku punktów i dostarczyć pod wskazany adres.
więcej
Logo Pokrzywnica

IZOLACJA-JAROCIN S.A.

Producent izolacji i pap z tradycją od 1925 r. Jesteśmy specjalistami w zakresie hydroizolacji. Sprawdź naszą ofertę już dziś! Zapraszamy!
więcej
Logo Pokrzywnica

Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET

Systemy kontroli dostępu, Okucia obiektowe | NOVET.EU | PLATFORMA B2B Firma NOVET powstała w 1996 roku. Od początku specjalizuje się w imporcie i dystrybucji okuć budowlanych produkowanych przez renomowane firmy europejskie. W kolejnych latach wprowadziła do sprzedaży systemy kontroli dostępu marki ISEO. NOVET to firma rodzinna, co stanowi o jej sile i pozwala na pełne zaangażowanie się w jej nieustanny rozwój. Celem firmy jest oferowanie najwyższej jakości artykułów do produkcji drzwi i okien, przy zachowaniu właściwej relacji ceny do jakości. Drogą do realizacji wytyczonego celu jest nieustanne poszukiwanie przez NOVET dostawców produkujących najlepsze wyroby. Planując przyszłość chcemy wszystkim naszym klientom […]
więcej