Wspólna zabawa na choince noworocznej w Pobyłkowie Dużym

Choinka szkolna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych
w PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym.
30 stycznia 2016r. na zabawę choinkową do naszej szkoły licznie przybyli uczniowie, rodzice, byli absolwenci oraz mieszkańcy z obwodu naszej szkoły.
Karnawałowy wystrój sali gimnastycznej zachęcał uczniów do zabawy tanecznej. Swoje umiejętności taneczne najchętniej prezentowali uczniowie najmłodszych klas.
Z uroczystością choinkową nierozerwalnie związana jest także część artystyczna. W tym roku na szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie oddziału przedszkolnego. Ich występy, licznie zgromadzona publiczność, nagrodziła gromkimi brawami. Uczniowie klas starszych zaprezentowali występ kabaretowy ,,Świat telewizji w krzywym zwierciadle”, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Potem dzieci odwiedził długo oczekiwany przez wszystkich Mikołaj. Prawie każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką i obietnicą, że za rok do nas powróci. Trzymamy Mikołaja za słowo. W uroczystość choinkową aktywnie zaangażowali się rodzice, którzy dla swoich dzieci przygotowali w klasach przepyszne poczęstunki . Dzień ten był naprawdę udany i niezwykły. Z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Galeria zdjęć