W Samorządowym Przedszkolu w Pokrzywnicy pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017

„Życie jest pięknym krajobrazem
Bo w życiu wiele się zmienia
Dzisiaj jesteśmy razem
Jutro zostaną wspomnienia.”

Dnia 22.06.2017r. w Samorządowym Przedszkolu w Pokrzywnicy pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Ten rok był dla nas rokiem wyjątkowym, ponieważ wszystko u nas odbywało się po raz pierwszy. Po raz pierwszy obchodziliśmy takie uroczystości jak m.in.: pasowanie, Dzień Pluszowego Misia, wigilie, Dzień Babci i Dziadka, choinkę, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Dziecka i Festyn Rodzinny. Dzisiaj po tych wspaniałych wydarzeniach pozostały już tylko wspomnienia, które pozostaną w naszych sercach.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego pozwoliła nam podsumować miniony czas w murach przedszkola. Ceremonię rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Gwiazdowska, która przywitała przybyłych gości, złożyła życzenia wakacyjne dzieciom i rodzicom oraz podziękowała za bardzo owocną współpracę. Następnie dzieci słowem i piosenką wprowadziły nas w wakacyjną atmosferę. Po występach głos zabrał Wójt Gminy Pokrzywnica Adam Dariusz Rachuba. Gdy oficjalna część dobiegła końca, dzieci spotkały się ze swoimi wychowawczyniami w salach, gdzie dostały książeczki w nagrodę za ciężką pracę i gdzie czekał na nie słodki poczęstunek.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w zdobywaniu pierwszego bagażu doświadczeń naszych Dzieci. Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom słonecznych, pogodnych i bezpiecznych wakacji, żebyście we wrześniu wrócili wypoczęci i pełni energii do naszego przedszkola.