W mikołajkowo – świątecznym nastroju

W mikołajkowo – świątecznym nastroju

W dniu 7 grudnia br. w PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym odbyły się mikołajki.
W tym dniu uczniowie wraz z wychowawcami wręczyli sobie skromne upominki. Z tej okazji na dolnym korytarzu zapłonęła odświętnie udekorowana choinka, przy której można było zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. W ramach świątecznej tradycji Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najbardziej oryginalną choinkę dla klas 0 – VI. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i ogromną inwencją twórczą oraz wielkim zaangażowaniem. Na szkolnej wystawce stanęło 42 choinki wykonane różną techniką, a także mające różną wielkość. Świąteczne drzewka cieszą nie tylko oczy uczniów, ale budzą ogromne zainteresowanie rodziców i gości odwiedzających naszą szkołę. Niezwykle trudne okazało się rozstrzygnięcie konkursu! W wyniku głosowania uczniów i nauczycieli największą ilość głosów zdobyła choinka Radosława Sobotki,
II miejsce przyznano Natalii Bańkowskiej, a na III miejscu uklasowała się choinka wykonana przez Mateusza Bońkowskiego. Za aktywny udział w konkursie i nieszablonową pomysłowość wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.

Coraz większą popularnością wśród naszych uczniów cieszą się własnoręcznie wykonywane ozdoby choinkowe. Wśród bombek wykonanych przez uczniów wykorzystano różne sposoby ich wykonania. Ich wielokolorowe barwy przyciągają również wzrok, a wystawka cieszy się dużym zainteresowaniem.

Galeria zdjęć