Uczniowie z PSP w Nowym Niestępowie wiosnę przywitali w Gąsiorowie

Wiosna – to jedna z czterech pór roku, która rozpoczyna się 21 marca. Wiosną wszystko budzi się do życia. Ptaki wiją swoje gniazda i radośnie śpiewają. Kwitną kwiaty, topnieją ostatnie śniegi. Temperatura jest coraz wyższa. Ptaki przylatują z ciepłych krajów, na drzewach pojawiają się liście. Wiosna to najpiękniejsza z pór roku. Cały świat rodzi się na nowo. Jesteśmy radośni i podobnie jak zwierzęta budzimy się z zimowego snu. Na polach możemy zauważyć coraz więcej ludzi, którzy sadzą i pielęgnują warzywa. Na łąkach widzimy z każdym dniem więcej kwiatów, motyli, pszczół. Na drogach jest coraz więcej osób, które jeżdżą rowerami, na rolkach, deskorolce. Wiosna to okres ciepły i radosny.

Uczniowie z PSP w Nowym Niestępowie wiosnę przywitali w Gąsiorowie, gdzie spędzili miło czas. Ciekawa atrakcja było wspólne wykonanie Marzann, które później zostały utopione w pobliskim jeziorku.

Dzięki zabawom i zajęciom tanecznym na twarzy każdego pojawił się szczery i wesoły uśmiech.  Zabawa zakończyła się ogniskiem.