Uczniowie z PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym na kolonii w Karpaczu

W ramach projektu ,,Musimy siać…” uczniowie wyjechali na 5 – dniowe kolonie do Karpacza w terminie od 8 – 12 lutego 2016r. Ten program jest finansowany ze środków  Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014 i budżetu państwa w ramach Programu PL13: Ograniczanie  społecznych nierówności w zdrowiu, a jego celem jest ochrona i promocja zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży w powiecie pułtuskim.  Wyjazd sprawił uczniom niebywałą radość. Mieli okazję zwiedzić wiele interesujących miejsc i cudów przyrody zarówno w Karpaczu jak i Jeleniej Górze oraz Szklarskiej Porębie. Na pewno na długo zapamiętają wycieczkę do hotelu Gołębiewski w Karpaczu, gdzie mieli możliwość skorzystania z basenu. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników wyjazdu cieszyły się zajęcia sportowe zarówno w hali jak i na świeżym powietrzu. Chociaż mamy okres zimy, ale brakuje niestety śniegu. Jednak organizatorzy wyjazdu rozwiązali i ten problem. Na kulig wyjechaliśmy bryczkami, z których podziwialiśmy wspaniałe widoki okolic Karpacza. Było również ognisko, kiełbaski i gorąca herbata. Wyjazd dał uczniom niepowtarzalną okazję do integracji, atrakcyjnego spędzenia ferii zimowych oraz poznania ciekawych osób i miejsc. Wspaniała organizacja kolonii, dobre miejsce zakwaterowania w hotelu ,,Mieszko”
w Karpaczu, super wyżywienie oraz olbrzymie zaangażowanie kierownika – p. Mariusza sprawiło, że uczniowie bardzo chętnie wróciliby tam jeszcze raz.

Wszystkim organizatorom kolonii w Karpaczu  serdecznie dziękuje grupa uczestników i opiekunowie  z PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym

Galeria zdjęć