Sprawozdanie z udanej wycieczki! PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym

W dniach od 06.06.2017r. do 09.06.2017r. uczniowie z naszej szkoły wyjechali na
4 – dniową wycieczkę na trasie Karpacz – Praga – Wrocław.
W dniu 6 czerwca, po dojechaniu do ośrodka Willa Panorama w Karpaczu, całą grupą udaliśmy się na spacer po Karpaczu. Uczniowie wspólnie z opiekunami poznali ciekawostki architektoniczne i krajobrazowe tego regionu. W drugim dniu wyjechaliśmy do stolicy Czech – Pragi. Pobyt w tym mieście pozostawił nam niezapomniane wrażenia. Szczególnie zapadły wszystkim w pamięci Hradczany, które imponowały wspaniałymi budowlami i przepięknymi widokami na zabytkową część miasta. Kolejnego dnia w programie wycieczki był przewidziany pobyt w Skalnym Mieście. Po szczęśliwym dotarciu na miejsce, wspólnie z przewodnikiem, rozpoczęliśmy wędrówkę. Uczniowie z zapartym tchem podziwiali niezwykłe cuda natury stworzone przez przyrodę. Skalne Miasto okazało się miejscem, które z pewnością na wiele lat pozostanie w naszej pamięci.
Szybko stwierdziliśmy, że nadszedł już piątek 9 czerwca i trzeba wracać do domu. W drodze powrotnej zostało zaplanowane zwiedzanie Wrocławia. Po dojechaniu do miasta spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po najciekawszych i zabytkowych miejscach tego najcieplejszego miasta w Polsce.
W trakcie całej wycieczki towarzyszyła nam przepiękna pogoda, która sprzyjała zwiedzaniu.
Uczestnicy wycieczki wspólnie z opiekunami składają serdeczne podziękowania dla Biura Podróży ,,Irys” w Ciechanowie, pilotowi wycieczki p. Sebastianowi oraz panu kierowcy autokaru Arturowi Tabace za bezpieczną jazdę.