SPOTKANIE WIGILIJNE W POBYŁKOWIE DUŻYM

W dniu 21 grudnia br.  godz. 17:00 w PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym odbyło się uroczyste wigilijne spotkanie, na które przybyli zaproszeni przedstawiciele Urzędu Gminy w Pokrzywnicy, księża, osoby współpracujące z naszą placówką, rodzice oraz nauczyciele i uczniowie.
Wyjątkowe spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich przybyłych przez panią dyrektor Teresę Makowską, która zaprosiła również gości do obejrzenia i wysłuchania programu artystycznego przygotowanego  przez uczniów naszej szkoły, a tematycznie związanego z tradycją wigilijną i Bożym Narodzeniem.
W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej wszyscy zebrani w skupieniu i z zainteresowaniem obejrzeli i wysłuchali przygotowanej części artystycznej, a występujących uczniów nagrodzili gromkimi brawami.
W czasie spotkania był również czas na złożenie życzeń wigilijnym solenizantom –  Adamom i Ewom przybyłym do naszej szkoły.
W dalszej części spotkania nadszedł czas na uroczyste łamanie się opłatkiem, świąteczne życzenia oraz uroczystą wigilijną kolację.
Ten wyjątkowy wieczór z pewnością na długo zapamiętają wszyscy uczestnicy tego wigilijnego spotkania w naszej szkole.

Galeria zdjęć