PSP Pobyłkowo Duże – Spotkanie wigilijne

PSP Pobyłkowo Duże- SPOTKANIE WIGILIJNE

W dniu 17 grudnia 2014r. w naszej szkole odbyło się spotkanie ,,Przy wigilijnym stole”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pokrzywnica-Adam Dariusz Rachuba, Przewodniczący Rady Gminy – Krzysztof Lubelski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy –Anna Bońkowska, radny- Paweł Malinowski, ksiądz Arkadiusz Sikorski, sołtys Pobyłkowa Dużego – Ewa Nasiadka, sołtys Wólki Zaleskiej – Wiesław Glinicki oraz Prezes OSP w Pobyłkowie Dużym Janusz Kryszkiewicz. W spotkaniu uczestniczyli również seniorzy z obwodu naszej szkoły, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi i występujący uczniowie. Wigilia rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości przez dyrektora Teresę Makowską. Następnie uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny związany z tradycjami wigilijnymi. Po podzieleniu się opłatkiem, przy odświętnie udekorowanych stołach zastawionych potrawami wigilijnymi, miło płynął czas w ten grudniowy wieczór.

Galeria zdjęć