PONOWNIE II MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM KONKURSU PCK

Co roku uczniowie z Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie biorą udział w konkursach organizowanych przez PCK i w każdym odnoszą sukcesy.   16 grudnia 2016 r. w ZS im. B. Prusa w Pułtusku odbył się etap rejonowy XXV edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasze gimnazjum reprezentowała uczennica klasy III b-  Wiktoria Kornacka przygotowana pod kierunkiem Pani Lidii Świętochowskiej, która zajęła II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.
Warunkiem przystąpienia do etapu rejonowego było przeprowadzenie i udokumentowanie  projektu społecznego promującego aktywny styl życia ( aktywność fizyczną).  Wiktoria przeprowadziła zajęcia sportowe dla koleżanek z klasy III a i III b w ramach których starała się rozpropagować nowe formy aktywności fizycznej m. in. ćwiczenia z piłką fitt- ball.

Uczennica oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymała również od organizatora etapu rejonowego- Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Pułtusku nagrodę rzeczową.

Wiktorii gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.