Podziękowanie

Pragnę  serdecznie podziękować mieszkańcom Gminy Pokrzywnica za poparcie mojej kandydatury na wójta gminy w tegorocznych wyborach samorządowych.

Dzięki Waszym głosom poparcia mam możliwość reprezentowania naszej gminy przez kolejne 5 lat. Traktuję to jako wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Miejsce, w którym żyjemy,  jest jednym  z wielu na mapie Polski, ale dla mnie  tak, jak i dla Was jest wyjątkowe!  To nasza Mała Ojczyzna, w której spędzamy swoje życie.  Mam tego świadomość i tym większa jest moja satysfakcja  z możliwości pełnienia funkcji wójta, ponieważ zależy mi na rozwoju naszej gminy i poprawie życia jej mieszkańców. Będę podejmował skuteczne działania, by sprostać Państwa oczekiwaniom na lepsze jutro.

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy docenili moją dotychczasową pracę i oddali na mnie głos w tych wyborach, ale także wszystkim, którzy w nich uczestniczyli i dokonali wyboru zgodnie ze swoimi poglądami  i oczekiwaniami. Dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom, którzy byli ze mną w szczęśliwych i trudnych chwilach.

Dziękuję mojemu komitetowi wyborczemu i wszystkim, którzy byli zaangażowani w moją kampanię wyborczą.  Dziękuję Państwu za zaufanie  i zrozumienie, że nie jestem osobą, która chce rządzić, ale osobą, która pragnie zarządzać gminą na miarę Waszych oczekiwań.

Z poważaniem
Adam Dariusz Rachuba