PG Dzierżenin – Warsztaty Bożonarodzeniowe

Warsztaty Bożonarodzeniowe
Warsztaty w naszym gimnazjum to już tradycja. Od kilku lat przed Świętami Bożego Narodzenia w takiej formie przygotowujemy świąteczne ozdoby. W tym roku warsztaty zostały zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii Postaw na rodzinę. Dzięki współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pokrzywnicy udało nam się pozyskać środki finansowe na zakup materiałów. Pani Bożena Koźlińska, Pani Ewa Rawa       i Pani Dorota Kamer-Piekutowska wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Do współpracy zostały zaproszone Magdalena Pieńkos i Aleksandra Olbryś – nasze absolwentki, które chętnie włączają się w tego typu działania, wnosząc ciągle nowe pomysły. W tym roku pracowali z nami również rodzice. Serdecznie dziękujemy Pani Marzenie Cukrowskiej, Pani Małgorzacie Wdowińskiej, Pani Jadwidze Kuchcie oraz Pani Katarzynie Stalmach za ciężką pracę i poświęcony czas.
Z kolorowych papierów i wstążek powstały piękne ozdoby. Wspólna praca przyniosła wiele radości, pozwoliła odkryć umiejętności plastyczne, a przede wszystkim była okazją do integracji.
Wolontariusze z naszej szkoły pracują chętnie, wiedzą, że ich ciężka praca będzie nagrodzona, ponieważ pieniądze uzyskane ze sprzedaży wykonanych bombek, kartek            i świeczników trafią do potrzebujących przebywających w Hospicjum Caritas Diecezji Płockiej w Pułtusku.

Galeria zdjęć