Osiągnięcia sportowe uczniów PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP im. Doroty Gellner
w Pobyłkowie Dużym

30 września 2015r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się w Pułtusku. Duży sukces osiągnął uczeń klasy IV Krystian Rosłoński, który zdobył srebrny medal. Pozostali uczniowie również wykazali się wytrwałością i silną wolą walki, zajmując wysokie miejsca: VIII miejsce Weronika Malinowska, VIII miejsce Wioleta Walczak, X miejsce Kuba Czarnecki. Nasi uczniowie brali również udział w Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w Minipiłce Nożnej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: drużyna dziewcząt i drużyna chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dziewczęta dzielnie walczyły do samego końca. Jednak pomimo starań i zapału drużynie dziewcząt nie udało się stanąć na podium. Zajęły ostatecznie IV miejsce. Z kolei drużyna chłopców, wykazując się ogromną determinacją wywalczyła sobie udział w finale Mistrzostw Powiatu, zajmując II miejsce. Nasi uczniowie rywalizują również w zawodach lekkoatletycznych ,,Czwartki Lekkoatletyczne”.  W pierwszych zmaganiach w tym roku odnieśliśmy następujące sukcesy:

I miejsce Oliwia Janiszewska w rzucie piłeczką palantową
II miejsce Weronika Malinowska w rzucie piłeczką palantową
III miejsce Weronika Malinowska w biegu na 60 m.
II miejsce Jakub Bańkowski w rzucie piłeczką palantową
II miejsce Krystian Rosłoński w biegu na 300 m.
II miejsce Kuba Czarnecki w biegu na 300 m.
III miejsce Krystian Rosłoński w rzucie piłeczką palantową
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Galeria zdjęć