Ogólnoświatowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Szkole w Gzowie

„Jestem królem dobrych manier” takie słowa towarzyszyły na spotkaniu integracyjnym uczniom w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie w dniu 21 listopada 2017 roku z okazji Ogólnoświatowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Poprzez wspólny śpiew, zabawę i prezentację multimedialną uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych informacji na temat tego święta.
Każda klasa dostała za zadanie wykonanie orderu życzliwości i uśmiechu, które później zostało zawieszone na przepięknym drzewie życzliwości.
Uczniowie mogli podzielić się swoją życzliwością poprzez wypisanie serdecznych słów na plakacie „Zatrzymaj się koleżanko/kolego i napisz coś miłego”.
Najodważniejsi uczniowie zrobili sobie zdjęcie w foto-plakacie. Rodzice przygotowali jak zwykle,  bardzo smaczny poczęstunek jakim były rogaliki, każdy z przesłaniem:

„Bądźmy życzliwi nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale przez cały rok”.

Swoim uśmiechem i życzliwością postanowiliśmy, podzielić się z mieszkańcami naszej Gminy, odwiedziliśmy Pokrzywnicę oraz Dzierżenin a wszystkich napotkanych ludzi częstowaliśmy naszymi rogalikami z przesłaniem.

Starajmy się, aby to przesłanie towarzyszyło nam każdego dnia