I ETAP TURNIEJU COCA- COLA CUP ZWYCIĘŻONY

Nasza szkoła po raz kolejny zgłosiła się do Ogólnopolskiego Turnieju Coca-Cola Cup, jest to 18 edycja, w której bierze udział, aż 3907 drużyn z całej Polski. Ambasadorem turnieju jest Robert Lewandowski. Główna nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest wyjazd do Francji na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016. Rok 2016 przebiegać będzie pod hasłem święta sportu i futbolu. Dlatego organizatorzy turnieju zadbali zarówno o nowości w systemie rozgrywek jak i o atrakcyjne nagrody, a wszystko to w duchu zasad fair play.  Dnia 30.03.2016r. drużyna Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie pod kierunkiem p. Małgorzaty Jaworskiej udała się do Legionowa w celu rozegrania pierwszego etapu tychże zawodów. Wylosowaliśmy drużyny z powiatu legionowskiego, tj.:

1) Zespół Szkół Nr 4 w Legionowie
2) Gimnazjum- Serock
3) Gimnazjum- Stanisławów Pierwszy
4) Gimnazjum Nr 2 w Legionowie
5)Gimnazjum Nr 1 w Legionowie
6) Zespół Szkół w Łajskach

W sumie było 7 drużyn. Graliśmy w 2 grupach. Nasza grupa to: Gimnazjum Nr 1 w Legionowie i Gimnazjum w Serocku. Wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca i trafiliśmy na teoretycznie lepszą drużynę z grupy I- spotkaliśmy się z Gimnazjum Nr 4 z Legionowa. Jednak nasza drużyna pokazała, że wolę walki do gry ma na pewno i wygrała 2:1. Ostatni mecz finałowy zagraliśmy na większym luzie, gdyż i tak awans mieliśmy już wywalczony. Jednak drużyna z Dzierżenina nie odpuściła tak łatwo i wygraliśmy 4:3  co sprawiło, że ostateczne eliminacje wygraliśmy i awansowaliśmy do II rundy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć