GIMNAZJALIŚCI MISTRZAMI POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

GIMNAZJALIŚCI MISTRZAMI POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

         Dnia 18.11.2015r  w Publicznym Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi  w Dzierżeninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców.

Koordynatorem i sędzią głównym była pani Małgorzata Jaworska.

Do gimnazjum przybyło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9.00 . Początek dla naszej drużyny był trochę nerwowy. Dwa pierwsze mecze zremisowaliśmy  z Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Pułtusku i Publicznym Gimnazjum z Winnicy. Jednak to pozwoliło nam  wyjść z grupy na II miejsce. W półfinale uczniowie naszego gimnazjum pokazali na co ich tak naprawdę stać. Walczyli do samego końca, okazja za okazją, co w rezultacie dało im zwycięstwo 1:0 nad Publicznym Gimnazjum w Świerczach. Finał był bardzo emocjonujący, cała szkoła kibicowała, nasza drużyna dzielnie walczyła, by ostatecznie wygrać z Winnicą 4:1.

Gimnazjaliści zostali Mistrzami Powiatu Pułtuskiego. Mecze sędziowali: pan Dariusz Jóźwik i pan Paweł Zaremba. Drużynę do zawodów przygotowała pani Małgorzata Jaworska.

 Klasyfikacja końcowa:
I miejsce- PGzOI Dzierżenin
II miejsce- PG Winnica
III miejsce- PG Świercze
IV miejsce- PG Gzy
V miejsce- PG nr 1 Pułtusk
VI miejsce- PG nr 2 Pułtusk

Galeria zdjęć