Festyn w Gzowie

W dniu 14 czerwca 2015 roku odbyło się w naszej szkole wielkie święto – Festyn Rodzinny, podsumowujący liczne działania związane z realizacją projektów edukacyjnych, jakie w tym roku szkolnym były u nas wprowadzone. W tym dniu zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla całej rodziny. Zaczęło się od przedstawienia przygotowanego przez naszych uczniów pt. „Zdrowy Czerwony Kapturek”. Później zaprosiliśmy wszystkich na poczęstunek „pod chmurką”. W międzyczasie podziwialiśmy pokaz przygotowany przez klub SEMIRAMIDA oraz wręczenie dyplomów dzieciom, które uczestniczyły w zajęciach z kickboxingu. Mieliśmy też okazję uczestniczyć w lekcji zachowania przy stole. Naszą imprezę uatrakcyjnili przedstawiciele policji oraz straży pożarnej z Pułtuska i Pokrzywnicy. Najmłodsi mieli okazję z bliska zobaczyć sprzęt gaśniczy a nawet wsiąść do radiowozu policyjnego czy też przymierzy sprzęt. Długo będziemy pamiętali czas mile spędzony na wspólnej zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowania Święta Rodziny. Dziękujemy też przedstawicielom policji oraz straży pożarnej, poświęcony dla nas czas. Gorące podziękowania kierujemy do przyjaciół naszej szkoły, którzy jak zwykle wsparli nasze działania finansowo:

Adama Rachuba – Wójt Gminy
Agnieszki Piekarskiej – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
Sławomira Lenarcik – Zakład Przetwórstwa Mięsnego,
Zakładu Mleczarskiego Winnica
Piekarni Popławy,
Hurtowni lodów, mrożonek i artykułów spożywczych „Negresko”
Andrzejowa Kurek „Karczma Pod Strzechą”,
Damiana Stankowskiego – Klub „Rin-Go”

Agnieszki i Zbigniewa Jaroch, Jerzego Sikorskiego, Tadeusza Bronowskiego, Romana Sumiła, Artura Sikorskiego, Jana Prusa, Hurtowni Artykułów Papierniczych „Grafit”, Beaty i Krzysztofa Czaplickich – firma przewozowa

Galeria zdjęć