Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie

3 czerwca odbyła się 6 edycja Festynu Rodzinnego w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie. Zgodnie z tradycją przed wszystkimi zebranymi wystąpiły nasze dzieci, śpiewając piosenki, które przygotowały pod kierunkiem wychowawców.
Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przez ratowników WOPR-u z Pułtuska, jak również mecz piłki nożnej, rzucanka, lina, skakanie w workach i wiele innych rozrywek pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego Pani Wiesławy Gronczewskiej i Pana Dariusza Jóźwika.
Mieliśmy zaszczyt gościć Klub Sportowy Semiramida, który przygotował dla nas pokaz sztuk walki oraz tańca. Dla najmłodszych zorganizowano mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanego zamku, basenu z kulkami, ogromnych baniek mydlanych, malowania twarzy. W między czasie odwiedził nas „Dj Sprężynka”, który dodatkowo urozmaicił dzieciom czas.
Stoiska gastronomiczne również w tym roku nas nie zawiodły. Na wszystkich czekały gorące dania z grilla, galaretki, przepyszne ciasta upieczone przez rodziców, wata cukrowa, popcorn.
Głównym punktem naszego Festynu było losowanie nagród w loterii głównej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki hojności sponsorów można było wygrać wspaniałe nagrody, m. in.: rower – ufundowany przez Wójta Gminy Pokrzywnica, bon podarunkowy do Klubu Sportowego Semiramida na siłownię, squach, miesięczny karnet na zajęcia kickboxingu i boksu, dwa zaproszenia na kolację do „Karczmy pod Strzechą”, dwa karnety na basen i fitness w Hotelu Narvil.
Realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania naszych rodziców, wszystkich pracowników szkoły, oraz niezawodnych, ofiarnych przyjaciół szkoły.
Dziękując wyrażamy wdzięczność i życzymy wszystkim powodzenia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Już teraz serdecznie zapraszamy za rok na kolejną edycję Festynu!