DZIEWCZĘTA Z GIMNAZJUM TRZECIE W POWIECIE

Dnia 14.11.2016r. w Gzach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn z powiatu pułtuskiego, zostały podzielone  na 2 grupy.

Drużyna z Dzierżenina w składzie:
Katarzyna Guławska
Alicja Bartosiewicz
Alicja Rogulska
Julita Gajowiecka
Katarzyna Skowrońska
Natalia Różalska
Benita Lubelska

dołączyła w grupie do PG z Pniewa i PG Nr 3 z Pułtuska.

Pierwszy mecz dziewczęta wygrały 1:0 z PG Nr3 Pułtusk i zdobyły tym samym 3 punkty, kolejny mecz decydował z którego miejsca wyjdziemy z grupy. Dziewczęta walczyły               od pierwszej sekundy, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 1;1, co dało nam II miejsce w grupie. W grze o finał dziewczęta spotkały się z PG Nr 1 Pułtusk ( faworytki! ) mecz był bardzo emocjonujący. Dzierżenin atakował, ale i Pułtusk nie odpuszczał, gdy zostało 10 sekund do końca i w myślach były już rozgrywane karne, koleżanki z Pułtuska wykorzystały okazję i strzeliły zwycięskiego gola. Przegrana dała nam szansę gry o III miejsce. Spotkałyśmy się ponownie z koleżankami z Pniewa. Wiedziałyśmy, że będzie to trudny mecz, jednak drużyna z Dzierżenina bojowo była nastawiona i już w 3 min prowadziły 1:0, szybko Pniewo doprowadziło do remisu. Ostatecznie w końcówce meczu po pięknej akcji Natalii Różalskiej, dziewczęta z wynikiem 2:1 zajęły III miejsce w turnieju.

Wielkie podziękowania należą się chłopcom, którzy przyjechali z nami kibicować,  z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Jakubem Sikorskim na czele, zagrzewali dziewczyny do boju. Przygotowali transparent i dzielnie w każdym meczu dodawali otuchy swoim koleżankom, za co bardzo serdecznie dziękujemy, a dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć