Choinka w PSP Pobyłkowo

CHOINKA SZKOLNA

 Dnia 08.02.2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym odbyła się impreza choinkowa. Jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej.
Uczniowie z klas V-VI pod kierunkiem p. Joanny Pielach i p. M. Kozłowskiej przygotowali przedstawienie kabaretowe pod tytułem,, Migawki ze szkolnej ławki”. Zaprezentował się również licznie zgromadzonej publiczności uczniowski zespół taneczny ,,Wesoła Nastka”.  Najbardziej oczekiwanym momentem było przybycie Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Najmłodsi uczniowie z zerówki przywitali go piosenką.
Czas zabawy szybko minął w pięknie udekorowanej Sali gimnastycznej, która w tym dniu przypominała o wspaniałym świąteczno – karnawałowym nastroju. Rodzice dostarczyli swoim pociechom różnych smakołyków tzn. poczęstunki zorganizowane w poszczególnych klasach.
Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich.

Galeria zdjęć

.