Historia kadencji Wójtów

23 września 2013

Historia kadencji Wójtów w Gminie Pokrzywnica od 1990 roku:

Elżbieta Mokrzan 
15.06.1990 – 21.07.2000r.
była Wójtem 2,5 kadencji

Stanisława Taperek
02.08.2000r. – 03.11.2000r.
była Wójtem 3 miesiące

Analoliusz Ireneusz Gallera 
17.11.2000 – 16.01.2001
był Komisarzem 2 miesiące

Adam Dariusz Rachuba
16.01.2001 – nadal

 .