Tydzień w Nowym Niestępowie

Poprzedni tydzień w naszej szkole był bardzo ciekawy. Już 22 listopada odwiedził nas cyrk ,,SZOK’’. Podczas występu zobaczyliśmy wiele różnych sztuczek i zwierząt oraz akrobacji. Największe wrażenie wywarł na publiczności tańczący miś. Dostarczono nam sporo adrenaliny. Mieliśmy szansę dotknąć węża- pytona tygrysiego. Bardzo rozbawiły nas pudle, które w zaskakujący sposób pokazały swoje umiejętności.

24 listopada mogliśmy poznać swoją przyszłość. Podczas zajęć wszyscy zebraliśmy się na świetlicy, gdzie czekały na nas przygotowane przez starszych uczniów wróżby. Następnie udaliśmy się na

salę gimnastyczną, gdzie odbyła się impreza andrzejkowa. Po udanej zabawie odbył się poczęstunek w klasach, po którym wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

Kolejnego dnia odbył się apel, z okazji rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na misia. W klasach młodszy I miejsce zajęła Julia Rzepkowska z klasy II , II miejsce  zajął Paweł Król z klasy II

i III miejsce Karolina Gołębiewska z klasy III , natomiast w klasach starszych I miejsce Ola Tkaczyk, II miejsce Patrycja Klara  i III miejsce Magda Dawidczyk, wszystkie uczennice z klasy VI. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody, zaś osoby biorące udział nagrody pocieszenia w postaci odblasków.

Galeria zdjęć