Przedszkole – Dzień Seniora

„Nie ten żył długo, kto wiek przeżył długi, lecz ten, co w życiu miał jakieś zasługi. Nie ten żył długo, kto liczne miał lata, lecz ten, kto wiele dobrego uczynił dla innych, dla świata”.

Najważniejszym co można przekazać drugiemu człowiekowi,  jest miłość, a nikt nie wie o tym tak dobrze jak Dziadkowie. Aby podkreślić i docenić znaczenie Babć i Dziadków w naszym życiu, postanowiliśmy świętować ten dzień wspólnie z Klubem Seniora z Pokrzywnicy. 20.01.2017r. mogliśmy gościć grupę 11 Seniorów w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z grupy 5 i 6-latków, pod kierunkiem p. Magdaleny Pieńkos i p. Janiny Winnickiej, przygotowały program artystyczny dla naszych gości. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły, śpiewały piosenki oraz odgrywały scenki z życia babci i dziadka. Przedszkolaki były bardzo przejęte, gdyż niecodziennie występują przed takimi gośćmi. Seniorzy docenili starania i nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Dzieci wręczyły gościom własnoręcznie przygotowane upominki.  Oczywiście nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy Seniorom za poświęcony czas i odwiedzenie naszego przedszkola oraz życzymy wszystkiego co najlepsze.

Galeria zdjęć