Impreza choinkowa w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie

Kontynuując naszą szkolną tradycję w sobotę 11 lutego 2017 r. odbyła się impreza choinkowa. Poprowadził ją  „Pan Sprężynka”, który  umiejętnie zaangażował wszystkich do zabawy –  dzieci, rodziców jak również nauczycieli.  Wszyscy razem tańczyli i śpiewali. „Pan Sprężynka” organizował przeróżne konkursy, w których nagrodami dla zwycięzców były balony o najróżniejszych kształtach.  Rada Rodziców naszej szkoły ufundowała dla wszystkich uczniów mandarynki i lizaki. W trakcie imprezy odbyło się  również wiele innych atrakcji: pokaz magicznych sztuczek – w które „Pan Sprężynka” zaangażował dzieci a nawet Panią Dyrektor; były również bańki mydlane, modelowanie balonów, zabawa z chustą, zawody w workach – dziewczyny kontra chłopcy.  Z twarzy uczestników imprezy choinkowej  uśmiech nie schodził do końca zabawy. Ten sobotni dzień przyniósł dzieciom wiele niezapomnianych emocji, mnóstwo humoru i pozytywnej energii.