Festyn Rodzinny w Gzowie

W niedzielę 19 czerwca br. już po raz kolejny w Szkole im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie zorganizowany został Festyn Rodzinny.
Na festyn  jak co roku, przygotowano moc atrakcji między innymi występy dzieci.  Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz akcji ratunkowej zorganizowanej przez Staż Pożarną z Pokrzywnicy oraz Pułtuska. Odbył się również mecz piłki nożnej: rodzice kontra dzieci.
W programie zaplanowano mnóstwo gier i zabaw, w których dzieci jak również dorośli chętnie brali udział. Na najmłodszych czekało  wiele atrakcji: dmuchany zamek, basen z kulkami, malowanie twarzy, trampolina, wata cukrowa, dyskoteka.
Przy stoisku z gastronomią nie brakowało chętnych. Powodzeniem cieszyły się dania z grilla, przepyszne ciasta upieczone przez rodziców oraz wata cukrowa.|
Kulminacyjnym punktem festynu było losowanie nagród głównych w loterii fantowej. Dzięki sponsorom można było wygrać wspaniałe nagrody między innymi: dwa rowery, zaproszenia na kolację do „Karczmy pod Strzechą”, na basen do hotelu „Narvil” i MOSiR w Pułtusku, oraz przejażdżkę rowerami wodnymi w Dzierżeninie, a także zakupy w mini markecie w Dzierżeninie.
Dopisała nam nie tylko pogoda, ale także licznie zgromadzeni goście. Kolorowe i uśmiechnięte buzie dzieci były najlepszym dowodem na świetnie zorganizowaną imprezę.  Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do  organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Kolejny festyn już niedługo! Zapraszamy serdecznie.

Galeria zdjęc