DZIEŃ BABCI I DZIADKA w PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie
i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 20.01.2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci
i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Teresa Makowska, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Jako pierwsze prezentowały wierszyki i piosenki dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Następnie wystąpiły  dzieci z klas  II – VI. Wszyscy widzowie z zainteresowaniem obserwowali występy małych aktorów i nagradzali je gromkimi brawami.

Pod koniec uroczystości pani dyrektor w imieniu uczniów i nauczycieli złożyła wszystkim Seniorom najlepsze życzenia i podziękowała za odwiedzenie naszej szkoły oraz kultywowanie tej corocznej tradycji. Po części artystycznej ukochane wnuczęta, w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim Babciom i Dziadkom pięknie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyły się mamy z trójek klasowych.   Uczniowie mieli okazję podziękować Babciom i Dziadkom za ich miłość i troskę, a Babcie
i Dziadkowie po raz kolejny przekonali się, jak ważną rolę odgrywają w życiu swoich wnuków.

W tym dniu wszystkie buzie były rozpromienione i radosne. Dziadkowie z dumą opuszczali mury szkolne.

Galeria zdjęć