CYRK ,,SZOK” w PSP im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym

Dnia 23 listopada 2016r. w naszej szkole gościliśmy zespół cyrkowy ,,SZOK”. Program przygotowany przez artystów okazał się niezwykle ciekawy. Zawierał elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuk iluzji. Niektórzy z uczniów mogli wypróbować swoich możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogromną radość. Zadania do wykonania były okazją do rozwijania zmysłu równowagi oraz koordynacji wzrokowo – ruchowej. Okazało się, że nie jest to takie proste, jak wyglądało na pokazie.
Zawierającą dech w piersiach chwilą było pojawienie się na scenie artystki z dwumetrowym wężem. Każde dziecko mogło dotknąć węża, a niektóre dzieci trzymały go na rękach.
Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Było wiele śmiechu i radości. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.

Galeria zdjęć