A w naszych sercach radość..

Styczeń powitał nas mnóstwem pracy, która jak szybko się okazało wniosła szczęście nie tylko w nasze serca, ale także wielu sympatycznych ludzi.

      W czwartkowe przedpołudnie 26 stycznia odwiedziliśmy wspaniałych ludzi w Domu Seniora „Wigor” w Pułtusku. Seniorzy przywitali nas bardzo ciepło. Trema, która towarzyszyła nam przed wystepem zamieniła się w ogromny uśmiech. Koncert kolęd i pastorałek pozostanie na długo w naszej pamięci. My dzieci śpiewaliśmy, mówiliśmy, a wspanili seniorzy obdarowali nas wielkimi brawami na stojąco! Byliśmy szczęśliwi. Ale to nie wszystko. Zostaliśmy nagrodzeni przepysznymi pierniczkami w ślicznych pudełeczkach. Seniorzy zadbali, abyśmy mieli pełne brzuchy. Specjalnie dla nas upiekli wyśmienite pączuszki. Była muzyka i tańce, aż szkoda było wracać. Kochani Seniorzy na do widzenia jeszcze raz podziękowali nam i naszym Paniom, dzięki którym mogliśmy poczuć klimat świąt. Podziękowanie oczywiście otrzymał nasz niezastąpiony p. Zbyszek Mokrzan, który zajął się jakością dźwięku podczas występu.Wszyscy byliśmy szczęśliwi, a nasze Panie były z nas bardzo, bardzo dumne. 

       Dzięki wspaniałej uroczystości zorganizowanej przez Akcję Katolicką Parafii św. Mateusza w Pułtusku mogliśmy także wspólnie kolędować podczas Koncertu Kolęd i Pastorłek w Pułtusku. W niedzielny poranek zebraliśmy się w PG nr 1 w Pułtusku, założyliśmy nasze szaty i po kilku kwadransach wskoczyliśmy na scenę. Zaśpiewaliśmy ulubione kolędy i pastorałki, dzięki którym na chwilę odczuliśmy magię świąt. Gromkie brawa od publiczności były dla nas wielka radością. Po występie wróciliśmy z pozytywną energią.  Piękne aniołki, które przyjechały z nami do domów cały czas przypominają nam o tych przeuroczych chwilach. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję spędzić czas z tak wspaniałymi ludźmi.    

                                                           Pozdrawiamy wszystkich bardzo, ale to bardzo serdecznie.
 Aleksandra Tkaczyk i Julia Tusińska
z kl. VI PSP Nowe Niestępowo